Nábor do AČR

Chcete se stát vojákem z povolání?

Chcete se stát studentem vojenské školy?

Chcete využít stipendijní program pro středoškoláky?

Chcete se stát vojákem v aktivní záloze?

Potom zavítejte na webové stránky www.doarmady.cz a poznejte, jak se právě Vy můžete stát významnou součástí ozbrojených sil České republiky.

Dát o sobě vědět je snadné. Zájemci o povolání do služebního poměru vojáka z povolání se mohou zaregistrovat do databáze zájemců – prostřednictvím registračního formuláře na webu doarmady.cz. Zaregistrovat Vás může také pracovník rekrutačního střediska či rekrutačního pracoviště v místě, které je pro Vás nejdostupnější – viz kontakty. Budou-li Vaše profesní předpoklady v souladu s charakterem doplňovaných pozic, pak oslovíme právě Vás!

Webové stránky doarmady.cz jsou rovněž určeny všem zájemcům o studium na vojenských školách i zájemcům o službu vojáka v aktivní záloze ozbrojených sil ČR. Také pro Vás jsou stránky doarmady.cz přívětivým začátkem cesty v ozbrojených silách.  

Přesvědčte se na doarmady.cz o tom, proč je služba v ozbrojených silách ČR tak výjimečná!

 

 

Jak vstoupit do Aktivní zálohy:

  • On-line vyplněním registračního formuláře ZDE
  • Osobně při návštěvě rekrutačního pracoviště AČR (celkem 14x v ČR) adresy a kontakty ZDE
  • Osobně při návštěvě krajského vojenského velitelství (KVV), které najdete v každém krajském městě, adresy a kontakty ZDE

Jak se přihlásit na Dobrovolné vojenské cvičení (DVC):

  • Pokud chcete být aktivním a zodpovědným občanem připraveným k obraně ČR, vyplňte registrační formulář na webové  stránce ZDE